VÝZVA - dobrovoľníci do Akcii: Zastavme Hazard (v Bratislave)

17.01.2020


bratislava.zastavmehazard.sk


Milí priatelia,
teraz Vás potrebujeme v akcii. Počas volieb 29.2.2020 sme sa rozhodli pomôcť Bratislave zbaviť sa hazardu. Je to naše hlavné mesto, je to symbol. Isto viete, že v Bratislave sme už raz úspešne pomohli vyzbierať podpisy. Prokuratúra, súdy nás ponížili a rozhodli tak, že vyhoveli hazardnej lobby. Tušíme, ako to bolo. Ak si myslia, že nás zastavia, veľmi sa mýlia! Vyzbierame to znova! Organizujeme dobrovoľníkov z celého Slovenska. Potrebujeme Vás 800 v Bratislave! Prídem osobne spolu so svojou rodinou zbierať podpisy a budem rád, ak sa tam stretneme.


Pomôžme im spolu! Prihláste sa za dobrovoľníka na tomto linku!
bratislava.zastavmehazard.sk


Necítite aj vy pretlak slov a kritiky na všetko? Chýbajú nám skutky. Ani pohár vody podaný z lásky nebude zabudnutý. Ostaneme sami, alebo prídete pomôcť aj vy?
Čo môžete ešte urobiť?
Oslovte svoje spoločenstvá, zoberte to ako deň Vašej služby!
Ak ste sa nahlásili za dobrovoľníka skúste osloviť aj priateľov, či preposlať mail.
Spoločenstvo žije, keď sa dáva. Utrpenie rodín a strata životov závislých na hazarde nás nenecháva ľahostajných. Dáme to len spoločne. Máme veľkú šancu, že to vyzbierame, pretože po novele zákona potrebujeme v Bratislave iba 15 % podpisov a zároveň noví poslanci mesta sú naprieč politickým spektrom viac naklonení vyhovieť petícii ako to bolo predtým.


S úctou
JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD., predseda
Aliancia za rodinu
bratislava.zastavmehazard.sk