o.Marcin o kresťanských politikoch

16.08.2019

Bratislava 16. augusta 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Exorcista o. Matúš Marcin sa nedávno v Klokočove vyjadril k súčasnému "duchovnému boju", ktorý prebieha medzi veriacimi a rôznymi liberálnymi aktivistami

Na snímke exorcista o. Marcin

Exorcista o. Marcin pozornil najmä na dúhové Pride. "Na Pride prichádzajú zahraniční hostia, aby vychádzalo, že sú ich tam tisíce, ale to nie sú naši ľudia. Na druhej strane kvôli tejto veľkej propagácii, kvôli liberalizmu a sekularizmu, sa strácajú hodnoty kresťanstva, potom je mládež pomýlená, rodičia sú pomýlení."

"Kde sa rozmáha táto nemravnosť, tam sa rozmáha hriech. A s hriechom sa človek otvára na pôsobenie démona, a potom sa môže stať, že bude pod démonickým útlakom, alebo môže byť jednoducho posadnutý..."

Prítomným vysvetlil, že hoci sa on alebo trebárs o. Kuffa snažia pomáhať chudobným, alkoholikom, ľuďom, ktorí sa dostali do veľkých životných problémov, celú spoločnosť to nevylieči. Preto vyzval, aby všetci veriaci aj svojou modlitbou a občianskou aktivitou prispeli.

"Je veľmi dôležité, aby aj na legislatívnej, politickej úrovni, aby sme sa naozaj pozviechali, lebo voľby a to všetko je odrazom zmýšľania nášho Slovenska. Ak sme kresťanské Slovensko, nemôžeme voliť liberalizmus," upozornil.

"Nemôžeme voliť tých, ktorí dvíhajú ruky za potraty. Nemôžeme voliť tých, ktorí sa hlásia k ideológiám, ktoré sú proti Bohu, proti cirkvi, proti katechizmu katolíckej cirkvi. Nedá sa to. Každý hriech so sebou nesie aj trest a vinu. A keď dovolíme, aby na nás hriech vplýval, potom je viac ako isté, že skôr či neskôr sa aj v našich rodinách stretneme s tým, že toto sa bude diať. To, čo hovorí otec Maroš, že tvoja dcéra príde ku lekárovi a hovorí, že odrežte mi prsia... Ale čo také Holandsko, čo také Dánsko, kde už je schválená eutanázia aj pre deti..."

"Naši kresťanskí, aspoň tí, ktorí sa nazývajú kresťanskí politici, ak sa spájajú s liberálmi, alebo ak kresťania hlasujú za liberálov, alebo za liberálne zákony, odporúčam vám si prečítať knihu od bývalého ministra Vladimíra Palka, potom pochopíte čo sa deje v našej politike, že keď kresťania volia liberálov, vlastne si volia dobrovoľne smrť - lebo hriech je smrť - toto nám hovorí Panna Mária pri všetkých zjaveniach, deti hriech je smrť. Liberalizmus je smrť, homosexualita je smrť, pretože ona nemá pokračovanie v rode. Je to smrť aj fyzická, ale v prvom rade duchovná," vysvetlil o. Marcin.

Dodal, že nehovorí o "homosexuáloch" snažiacich sa o čistotu a bojujúcich so svojim problémom, ale "o tých, ktorí toto predvádzajú ako nejaké ľudské právo, o tých, ktorí na verejnosti chodia nahí, prezentujú sa tam a deti sa na to musia pozerať... A chcú aby deti išli takýmto štýlom."

Exoricsta sa vyjadril ak k verejnej podpore pedofílie, ktorú nedávno na Slovensku odštartoval liberálny denník SME.

"Naozaj nemáme ďaleko od toho, aby sme sa sobášili aj s lustrami. Všimli ste si aj, že okrem homosexuálov sa hlásia o slovo aj pedofili? Pedofília je zakázaná aj v Česku, ale pedofili už niekoľko rokov verejne pochodujú ulicami Prahy a hovoria, že chcú také isté práva ako majú homosexuáli. A pre tých, ktorí neveria, viac ako 60 percent homosexuálov sú zároveň pedofili."

"Toto chceme na Slovensku pre svoje deti?," pýta sa exorcista o. Marcin.